Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl sipariş verebilirim?

Her ürün sayfasında bulunan Teklif Sepetine Ekle ile istediğiniz miktarda ürün ekleyebilir, Sepetinizdeki ürünlere ek detaylar da ekleyerek bize hızlıca talebinizi iletip ön bilgilendirmede bulunabilirsiniz. Size 1 iş günü içerisinde geri dönüp, ayrıntılar hakkında bilgi vereceğiz. Bize hemen ulaşmak isterseniz +90 212 437 2 437 pbx numaralı telefonu mesai saatleri içinde arayabilir ya da info@vipkart.com.tr adresine dilediğiniz zaman e-posta yollayabilirsiniz.

Kart tasarım çalışmamızın ebatı ve formatı nasıl olmalı?

Çalışmalarınızı bize vektörel olarak .ai, .pdf, .eps veya .psd formatında gönderebilirsiniz. Ayrıca Jpg formatında da dosyalarınızı gönderebilirsiniz ancak dosyalarınızı jpg olarak gönderdiğinizde yüksek kalitede baskı için 600 DPI çözünürlüğünde olmasını öneririz. Plastik kartlar için standart kart ebatı kredi kartı boyutu olan (CR-80) 85.6*54mm’dir. Fakat tasarım alanımız 90*57mm olmalıdır ki kesim için en az 2 mm’lik bir pay olsun.

Tasarım Şablonumuzu indirmek için tıklayın. 

Siparişini verdiğim kartlar ne kadar süre içerisin üretilir?

20.000 adet altındaki kart üretim taleplerinizi 4 – 6 iş günü içerisinde, 20.000 adet üzerindeki talepleriniz için 7-10 iş günü içerisinde üretiyoruz.

Acil durumlarda siparişimiz için öncelik tanır mısınız?

Evet. Sipariş adedi ve sipariş türüne göre işinizi önceliklendirebiliriz. Makul bir fiyat farklı ile çok daha hızlı bir şekilde üretim sürecini başlatabiliriz. Aciliyet sebebini belirtmenizi rica ederiz.

Kart tasarımı yapıyor musunuz?

Evet Tasarımlarınızı baskıya uyarlama ve yeni tasarım konusunda uzman profesyonel tasarım ekibimiz size yardımcı olmak için hazır. Dilerseniz hazır tasarımlarımızı sizler için uyarlayabilir ya da profesyonel ekibimizin yaratıcı çalışmalarından ücreti karşılığı faydalanabilirsiniz. Fiyat bilgisi ve diğer ayrıntılar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Siparişi vermeden önce bizim için örnek demo çalışması yapabilir misiniz?

Evet. Sipariş üretim aşamasına geçmeden, tarafınızdan talep edilmesi üzerine örnek kart baskıları yapılıp tarafınıza kargo veya moto-kurye ile gönderebiliriz. Bu durumlarda gönderi maliyetlerini ve moto-kurye ücretleri müşteri tarafından karşılanır.

Ben de ürün ve hizmetlerinizi kendi bölgemde pazarlamak istiyorum. Mümkün mü?

Evet. Eğer bulunduğunuz Ülke veya bölgede pazarlama konusunda iyi bir potansiyeliniz olduğunu düşünüyorsanız, Vip Kart satış ve pazarlama ekibine katılıp, kendi çevrenizde ürün ve hizmetlerimizi pazarlayıp, kazanç sağlayabilirsiniz.

Bize iletişim formumuzu doldurarak Şirketinizin ve kendi bilgilerinizi iletebilirsiniz.