Matica Türkiye

Matica Markası Tarihçesi

Matica System, 1992 senesinde Milano şehrinde kurulmuştur. Güvenli kimlik baskı, kişiselleştirme, doğrulama alanında hizmet vermektedir. İlk etapta metal plaka gofrajları üreten firma, sonrasında üretim uygulamalarını genişletmiş ve 2002 yılında Sandro Camilleri bünyesine dahil edilmiştir. Bu anlamda daha geniş bir kart düzenleme sistemine geçmiştir. Böylece hem endüstriyel kart kişiselleştirme, hem masaüstü kart yazıcı (desktop card printer) ürünleri ile güvenilir kart kişileştirme alanında kaliteli üretimlerde bulunmaya devam etmekte ve her geçen dönemde ürünlerine yenilerini eklemektedir.

 

Matica Markası Başarıları

Matica şirketi, kurulduğu günden beri gösterdiği başarılarla göz doldurmuştur. Sektörde edindiği güven ile dünya çapında yer edinmiş, ileri teknoloji ve yüksek kalitenin harmanlandığı bir marka haline gelmiştir.

 

Matica Hangi Ülkenin Markası?

Matica markası İtalya’da kurulmuştur. Ancak şu anki merkez ofisi Almanya Münih’te bulunmaktadır. Bunların haricinde İsviçre, Hindistan, Malezya, Singapur, ABD, Çin ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde üretim tesisleri ve ofisleri bulunmaktadır.

 

Matica Faaliyet Alanları Nelerdir?

Matica markası ulaşım, sağlık, eğitim, telekomünikasyon ve kurumsal alanlarda faaliyet göstermektedir. Bu anlamda kapsamlı bir ürün portföyü bulunmakla beraber; pasaport, erişim kontrol kartları, kimlik kartı yazıcıları üretmekte ve tasarlamaktadır.

 

Matica Ürünleri Nelerdir?

Matica markasına ait ürün ve hizmetler aşağıdaki gibi olmaktadır.

  • Finansal Anında Kart Baskı
  • Masaüstü Kartı Yazıcıları
  • Pasaport Yazıcıları
  • Merkezi Düzenleme Yazılımları
  • Özel Uygulamalar
  • Yazılım

 

Matica Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Matica firması, Vip Kart Sistemleri gibi sertifikalı dağıtım ortakları ve çalışanlarına sahiptir. Müşteri memnuniyeti odaklı bir politika izleyen marka, kendi interaktif akademisini kurmuştur. Böylelikle yüzde yüz kaliteli hizmet için ekibini ve iş ortaklarını da eğitmekte ve desteklemektedir. Yenilikçi bir anlayışa ve anında çözüm üretme felsefesine sahiptir.

 

Matica Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Matica’ya ait Türkiye’de resmi distribütör Vip Kart Sistemleri dir. Matica markası ürünleri hakkında destek almak için Vip Kart Sistemleri ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Matica Fiyatları Nelerdir?

Matica fiyatları düzenli olarak güncellenmektedir. Markaya ait ürünlerin güncel fiyatlarını öğrenmek ve destek almak için iletişim sayfamızda yer alan formu doldurmanız veya bizi aramanız yeterli olacaktır. Marka uzmanlarımız, avantajlı fiyat teklifleriyle size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Vip Kart Sistemleri,

Doğru Yerdesiniz…